Warto zobaczyć

 

Poniżej umieszczamy opisy ciekawych miejscowości oraz miejsc, które warto zwiedzić będąc w Boszkowie.Wieża widokowa w Olejnicy

Wieża powstała dzięki pomocy samorządu powiatu wolsztyńskiego, urzędu gminy w Przemęcie przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, dyrekcji Parków Krajobrazowych oraz Nadleśnictwa Kościan. Budowla ma 19 i pół metra wysokości i została posadowiona na wzniesieniu o wysokości 92 metry n.p.m.

Więcej…
 
Galeria ptaków rzeźbionych

Galeria ptaków rzeżbionychGaleria Ptaków Rzeźbionych w drewnie wykonana przez Mariana Murka powstała w 1995 roku. Na dwóch poziomach eksponowanych jest 300 ptaków wykonanych w naturalnej wielkości i ubarwieniu, występujących w Przemęckim Parku Krajobrazowym. Zwiedzaniu towarzyszą naturalne głosy ptaków.

Więcej…
 
Boszkowo - Szlak Konwaliowy

Boszkowo - Przemęt - Jez. Przemęckie - Brenno - Boszkowo jest to tzw. Szlak Konwaliowy, jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych w Polsce. Prowadzi przez 19 malowniczych jezior, w tym kilka dużych, obok miejscowości o dużych walorach krajoznawczych. Na jego przebycie trzeba przeznaczyć przynajmniej 3 dni.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Doceń nas